Čtvrtek, 26. duben 2018 | Svátek má Oto Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ján Slota

« Všechny citáty autora
 

Pohrobok horthyovského Maďarska.

 
Ján Slota

» Ján Slota - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ján Slota, Anonymous quotes, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Maďarská socialistická strana stojí stopercentne za mnou. Nie je tam ani jeden nesúhlasný hlas. [September 2006]

 
Ferenc Gyurcsány
 

Maďarská vláda je šokovaná protimaďarskými vyhláseniami predsedu SNS Jána Slotu, ktoré vyslovil v rozhovore pre Lidové noviny (22.7.2006). (Kinga Gönczová)

 
Ján Slota
 

... nebol ani jeden Maďar vysťahovaný a presídlený do Maďarska preto, že bol Maďar. (2007), Maďarič o povojnovej výmene obyvateľov

 
Marek Maďarič
 

Pľujem na Teba, keď si frajer. Nemyslím si, že som opitý ako sviňa. Po p... majú maďari. Nech žije maďarská republika. P... sa ty zasran za... . My sme Slováci tu, od rodu Kristovho, nebudeš tešík.

 
Ján Slota
 

Chcem zdôrazniť, že pán Csáky, tento pohrobok Hórthyho fašistického režimu, mi nestojí ani za to, aby som reagoval na jeho drísty. Ja už vôbec nebudem ani reagovať na tohto človeka, veď keby už chcel, aby som reagoval, tak si môžeme sadnúť za jeden stôl a ja sa nebojím diskutovať s týmto chrapúňom, pretože keď ja som hanba Slovenska, tak toto indivíduum, to je jeden zvratok, jedno zhnité lajno.

 
Ján Slota
 

Ústupky slíbené vládní nótou z 27. května jsou nedostatečné; pokřtění Židé musí být vyňati z antisemitských zákonů a se všemi Židy se musí jednat lidsky, s respektováním spravedlnosti a základních práv lidské osoby. - z protestní nóty Svatého stolce proti deportacím Židů z Maďarska, odeslané apoštolským nunciem Rottou maďarské vládě 5. června 1944

 
Angelo Rotta
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt