Neděle, 24. červen 2018 | Svátek má Jan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ján Slota

« Všechny citáty autora
 

Toto indivíduum, to je jeden zvratok, jedno zhnité lajno.

 
Ján Slota

» Ján Slota - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ján Slota, Anonymous quotes, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Chcem zdôrazniť, že pán Csáky, tento pohrobok Hórthyho fašistického režimu, mi nestojí ani za to, aby som reagoval na jeho drísty. Ja už vôbec nebudem ani reagovať na tohto človeka, veď keby už chcel, aby som reagoval, tak si môžeme sadnúť za jeden stôl a ja sa nebojím diskutovať s týmto chrapúňom, pretože keď ja som hanba Slovenska, tak toto indivíduum, to je jeden zvratok, jedno zhnité lajno.

 
Ján Slota
 

Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, ba dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu.

 
Pierre Abélard
 

Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu.

 
Lucius Annaeus Seneca
 

Láska je jedno z těch utrpení, jež není možno skrývat. Stačí jedno slovo, jeden nepatrný pohled, ba dokonce i mlčení k tomu, aby se projevila v plném rozsahu.

 
Pierre Abélard
 

Jedno světlo, jeden stín.

 
Otakar Matušek
 

Často přemýšlím o náhodě — o tom, že jedno zaslechnuté slovo, jeden oblázek v botě můžou změnit celý vesmír.

 
Anne Tylerová
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt