Pondělí, 21. květen 2018 | Svátek má Monika Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ján Slota

« Všechny citáty autora
 

Tá pani, to je zrúda... Kysucká nána, ktorej proste šibe.

 
Ján Slota

» Ján Slota - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ján Slota, Anonymous quotes, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Tá pani, to je zrúda... Kysucká nána, ktorej proste šibe.

 
Ján Slota
 

Jednovaječná dvojčata jsou zrůda.

 
Kamil Henner
 

Jeho duch mal najvzácnejšie vlastnosti: nezdolnú odvahu, pokojnú odhodlanosť, ktorej sa nemohli dotknúť ani údery osudu a rozvážnu múdrosť, ktorej priamu cestu nenarušila nijaká zištná vášeň. K tomu najrozmanitejšie vedomosti, a to všetko zastreté príjemnosťou, nie príliš známou u ľudí činu.

 
Milan Rastislav Štefánik
 

Ak chce niekto niekoho napraviť a dokázať mu, že sa mýli, musí si všimnúť, z ktorej strany hľadí na vec jeho protivník, lebo z tej strany má spravidla pravdu. To mu treba priznať a potom mu treba ukázať druhú stranu, z ktorej nemá pravdu.

 
Blaise Pascal
 

Svádění je prostě ženský zvyk. Nabízet se je prostě ženská potřeba.

 
James Clavell
 

"Ti umělci, kteří to podepsali. Žádnej z nás nebere takový platy, prostě jako berou oni. Dostávám jednou ročně výpis... seznam těch umělců, kteří berou nad těch 100 tisíc korun. No tak řekněme paní Zagorová, je to milá holka, všechno... ale ona už tři roky po sobě bere 600 tisíc každý rok. A další ne 600, milión, dva milióny berou. Jandové a jiní každý rok. Ty náhodou neprotestovali." (pokračování plamenné řeči za sociální rovnost i pro tvůrce české hudby)

 
Milouš Jakeš
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt