Pátek, 21. říjen 2016 | Svátek má Brigita Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ján Slota

« Všechny citáty autora
 

My budeme bojovať za svoje územie, za metre štvorcové, za každý meter štvorcový a nedáme ani centimeter štvorcový tým hajzlom maďarským... a my pôjdeme do tankoch a pojdeme a zrovnáme Budapešť!

 
Ján Slota

» Ján Slota - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)

Štítky: Citáty Ján Slota, Anonymous quotes, citáty o válce, autoři od písmene S

Podobné citáty

 

"Málokde nájdete toľko havárií na centimeter štvorcový ako u Válka." (J. Urban)

 
Miroslav Válek
 

Som veľmi rád, že prišli, predbežne sme sa už dohodli, že si s nimi pôjdeme ukuť rýľ do Medzevského hámru.

 
Rudolf Schuster
 

V projevu k dallaským Židům při její fundraisingové cestě po USA, 1948 [Nemůžete rozhodnout zda budeme bojovat nebo ne. My budeme. Můžete rozhodnout jedinou věc, zda-li zvítězíme, či zda zvítězí muftí (…) a já vás prosím, nerozhodněte se příliš pozdě. Nelitujte hořce za tři měsíce, protože jste se nerozhodli dnes.]

 
Golda Meirová
 

Musíme ubránit náš ostrov, za jakoukoli cenu, musíme bojovat na plážích, musíme bojovat na místech vylodění, musíme bojovat na polích a v ulicích, musíme bojovat na kopcích; jediné, co nemůžeme, je ustoupit.

 
Winston Churchill
 

Je menej náročné milovať niekoho, kto vaše múdre rady vyhľadáva, cestuje za nimi na vaše územie, platí vám za vašu pozornosť a jeho nároky voči vám sú obmedzené na dobu päťdesiat minút, než niekoho, kto vašu pozornosť nepovažuje za svoje nezameniteľné právo, máva neobmedzené požiadavky, nevidí vo vás autoritu a neprosí vás o poučenie.

 
M. Scott Peck
 

KDH je strana, ktorá si plní svoje záväzky. Pokiaľ budeme viazaní koaličnou dohodou, opozičný návrh nepodporíme.

 
Daniel Lipšic
© 2009–2015Citáty Ochrana údajů | Kontakt