Pátek, 20. duben 2018 | Svátek má Marcela Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ján Slota

« Všechny citáty autora
 

Táto strapatá pani by sa radšej mohla viac starať o svoj zovňajšok.

 
Ján Slota

» Ján Slota - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ján Slota, Anonymous quotes, citáty o mládí a stáři, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Kde tá strapatá pani, ktorá je skutočne strapatá, sa tu vyhráža, dáva otázky predsedovi vlády, ktorému nesiaha ani po podpätky jeho topánok. Jedna chudera.

 
Ján Slota
 

Chtěl bych říci, že nevím, kdy paní Radičová vstoupila do politiky...před čtyřmi a nebo pěti roky? Ani nevím. Osobně si myslím, že to by už potom mohla kdejaká prodavačka být prezidentkou tohoto státu.

 
Iveta Radičová
 

Viete čo, ja chcem povedať, že neviem, kedy pani Radičová vstúpila do politiky... pred štyrmi alebo piatimi rokmi? Ani neviem. Osobne si myslím, že to by už potom mohla hocijaká predavačka byť prezidentkou tohto štátu.

 
Ján Slota
 

Nepředpokládám, že by tato sněmovna mohla cokoliv užitečného pro obyčejné občany udělat. Jsou to pouze komunisté, postkomunisté a bývalí komunisté. - odůvodnění rezignace na poslanecký mandát v září 2009

 
Mirek Topolánek
 

Chtěl bych říci, že nevím, kdy paní Radičová vstoupila do politiky...před čtyřmi a nebo pěti roky? Ani nevím. Osobně si myslím, že to by už potom mohla kdejaká prodavačka být prezidentkou tohoto státu. reaguje na fakt, že Iveta Radičová kandiduje na post prezidenta SR v relaci "Na telo".

 
Ján Slota
 

Zákon života je múdrym ľuďom nejasný, ale čoraz viac a viac sa vyjasňuje podľa toho, ako sa ním riadia. Zákon života je obyčajným ľuďom jasný, ale čoraz viac a viac sa zatemňuje podľa toho, ako sa ním neriadia.

 
Konfucius
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt