Pondělí, 25. červen 2018 | Svátek má Ivan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ivan Fontana

« Všechny citáty autora
 

Dělba práce s sebou nemusí nutně vést i dělbu následků.

 
Ivan Fontana

» Ivan Fontana - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ivan Fontana, Ivan Agayants quotes, autoři od písmene F


Podobné citáty

 

Inspirace je síla, potřebná pro každou lidskou činnost. Může se však rozvíjet jen tehdy, je-li provázena úsilím, a úsilí není nic jiného než práce. Práce s sebou přináší inspiraci.

 
Igor Stravinskij
 

Klukovství není spojeno s s léty. Nemusí končit v určitém věku či po jistých zkušenostech. Klukovství je schopnost. Je to dar. Může být pašováno životem až do pozdních let, nemusí nás opustit, pokud je neopustíme sami, pokud je nezradíme, pokud se za ně nezačneme stydět - před svým okolím či sami před sebou.

 
Miroslav Horníček
 

Umění nemusí být nutně totožné z krásou; nelze to však říkat příliš často, nebo příliš necitlivě.

 
Herbert Read
 

Kdo se sám se sebou nenudí, nemusí cestovat. Ale počet turistů neustále roste.

 
Gabriel Laub
 

Film je pro mě forma rozhovoru, který mohu na dálku vést třeba s Arnaudem Desplechinem, ale i s autory, kteří nepocházejí nutně ani z Evropy. Velký obdiv chovám k asijským autorům, jako jsou Hou Hsiao-hsien nebo Wong Kar-wai....

 
Olivier Assayas
 

Umění není demokratické. V umění nemusí vždycky nutně vyhrát dobrý žák. Vyhraje vyvolený, ten, který se rodí s malou hudbou v sobě a umí vidět pravdu světa.

 
Jean Dutourd
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt