Čtvrtek, 19. duben 2018 | Svátek má Rostislav Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ivan Čeredejev

« Všechny citáty autora
 

"Nový denník by mal obsahovo vychádzať z terajšej Národnej obrody, ale v atraktívnejšom obale a menšom formáte na 32 stranách cez týždeň a víkendové číslo bude mať 48 strán. Je to tak ako s každým iným tovarom: musíte ponúknuť kvalitu a vzbudiť o ňu záujem... Budú to normálne noviny s dôrazom na vizuálne prvky a, rešpektujúc záujem čitateľa, s patričným priestorom na mapovanie spoločenského života. Máme predstavu, ako robiť zaujímavé noviny a snažíme sa ju napĺňať. Určite nekorešponduje s hardcore bulvárom, tak ako ho ponúka Nový čas. Ale ak chcete prirovnanie, tak oveľa viac Kurier ako Kronen Zeitung." ... "Hlavnou úlohou je čo najskôr vytiahnuť náklad na úroveň, ktorá bude zaujímavá pre zadávateľov inzercie...." (august 2005)

 
Ivan Čeredejev

» Ivan Čeredejev - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ivan Čeredejev, Ivan Agayants quotes, citáty o životě, citáty o čase, autoři od písmene C


Podobné citáty

 

"Ó ty nový krásný světe," opakoval. "Ó ty nový krásný světe, který takové máš obyvatele! Poleťme hned." "Někdy se vskutku vyjadřujete neobyčejně divně," pravil Bernard a díval se upřeně na mladíka ve zmateném údivu. "A vůbec, neměl byste raději počkat, až ten nový svět opravdu uvidíte?"

 
Aldous Huxley
 

"Já je čtu pravidelně, stejně jako čtu třeba Lidové noviny. A řeknu vám, že mi je mnohem hůře z Lidových novin." (Odpověď na otázku: "Četl jste někdy Haló noviny?" v rozhovoru pro Hospodářské noviny, 26. 5. 2006) "Haló noviny čtu pravidelně, stejně jako jiné noviny, a řeknu vám, že mnohem hůře mi je z Lidových novin." (Tak popsal novinám své čtenářské preference Jiří Paroubek, Respekt 22/06) w:Hospodářské noviny

 
Jiří Paroubek
 

"Tam" není lepší než "tady". Jakmile se vaše "tam" stane "tady", jednoduše najdete jiné "tam", které bude lepší než "tady".

 
Chérie Carter-Scottová
 

Všechny reklamy od McDonalds končej stejně: "ceny a úroveň účasti v programu se mohou na pobočkách různit". Já si chci otevřít mekáče a nespolupracovat na ničem. Chci bejt tvrdohlavej majitel McDonaldu. "Máte cheeseburgery?" "Ani nápad… máme špagety… a prostěradla."

 
Mitch Hedberg
 

Počúvajte "výkrik mládeže": "Je na čase, aby sme si spolu sadli a spojili svoje sily, žeby sme našli riešenia problémov predmestí". [Paríž, Francúzsko, noviny La Croix (24. január 2004)]

 
Guy Gilbert
 

"Osmdesát procent médií je proti nám, ti Steigerwaldové a Mášové proti nám vedou válku, a jedna z prvních věcí, kterou přijmeme po volbách, bude nový tiskový zákon, který tyhle balkánské poměry změní," prohlásil po Grossově rezignaci rozzlobený premiér Jiří Paroubek (ČSSD). (září 2005, mj. Respekt č. 39/05)

 
Jiří Paroubek
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt