Čtvrtek, 24. květen 2018 | Svátek má Jana Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Irving Stone

« Všechny citáty autora
 

Manželství není jen nejdůležitějším vztahem, je i vztahem, který dává člověku pocit, že život je krásný a hodný žití, i kdyby byl navenek sebetěžší.

 
Irving Stone

» Irving Stone - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Irving Stone, I. F. Stone quotes, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o manželství, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Člověk, který píše do novin, pro novinový papír, upíraje oči na lidi, pro něž píše, nemá pocit, že plní nějaký velejemný úkol, hodný ručního papíru a omezené tiráže, připadá si spíš jako dělník, ale ujišťuji vás, že to naprosto není pocit ponižující.

 
Karel Čapek
 

Člověk nezískává obdiv a úctu jiného člověka svým vzhledem či vzděláním, ale bezprostředně kladným vztahem k němu.

 
William Henry Bragg
 

Filosofie je dobrá věc a politická činnost také, ale každá se vztahem k jinému předmětu; kdo má účast v obojím, je uprostřed, nemluví podstatné věci a je horší než obě dvě.

 
Platón
 

Neapol je jediné místo v Itálii, které člověku dává pocit hlavního města.

 
Charles de Brosses
 

Věci získávají svou pravou krásu teprve vztahem k našemu životu. Tím jak se splétají do vzpomínek, spojují se v jeden celek s prožitou radostí, úzkostí, tím, jak se stávají rámcem nebo kořením života.

 
Jiří Mucha
 

Láska dává člověku křídla - praktičtější a levnější by bylo, kdyby rozdávala letenky.

 
Gabriel Laub
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt