Pondělí, 18. červen 2018 | Svátek má Milan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ignác z Loyoly

« Všechny citáty autora
 

Spravodlivému človeku prospievajú aj tvrdé rany nepriateľov. Práve tým, že škodia, pomáhajú. Je tomu tak, ako keby dážď drahokamov spustošil vinicu, a tým obohatil jej majiteľa vzácnejším pokladom.

 
Ignác z Loyoly

» Ignác z Loyoly - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ignác z Loyoly, Anonymous quotes, citáty o člověku, citáty o nepřátelství, citáty o penězích, citáty o spravedlnosti, autoři od písmene I


Podobné citáty

 

Život lidský je krátký. Má-li kdo tvrdé srdce, tvrdé jsou i jeho činy. A tomu celý svět přeje, pokud je živ, aby jen neštěstí zasáhlo jej.

 
Homér
 

Říká se čas zahojí všechny rány. Nesouhlasím. Rány přetrvávají. Čas a rozum chrání duševní zdraví, rány zakrývají jizvy a bolest ustupuje, ale nikdy nezmizí.

 
Rose Kennedyová
 

Rány v srdci, i když se časem zahojí, jsou na člověku po celý život znatelné.

 
Thomas Stearns Eliot
 

Pravé přátelství je rostlinka, která roste pomalu, musí podstoupit a vydržet mnohé rány a nepřízně osudu, než si zaslouží své jméno.

 
George Washington
 

Keby sme pomohli dúfať čo len jednému človeku, nežili sme nadarmo.

 
Martin Luther King
 

Budete-li se tvrdě věnovat své práci, vyděláte si na živobytí, ale jestliže budete pracovat tvrdě na sobě, vyděláte si celé jmění.

 
Jim Rohn
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt