Pondělí, 21. květen 2018 | Svátek má Monika Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Gunther Philipp

« Všechny citáty autora
 

Mnozí manželé jsou jako neúspěšní členové patroly - nemají co hlásit.

 
Gunther Philipp

» Gunther Philipp - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Gunther Philipp, Gunther von Kluge quotes, citáty o manželství, citáty o úspěchu a neúspěchu, autoři od písmene P


Podobné citáty

 

Muži jsou velmi rozdílní, ale jako manželé jsou jeden jako druhý.

 
Helen Rowlandová
 

Chytrost a pracovitost jsou jako manželé - málokdy se snášejí.

 
Gabriel Laub
 

Mnozí vysoce vzdělaní nemají rozum.

 
Démokritos
 

Od svého nástupu do funkce biskupa r. 1965, ale především v letech 1968-1969, jsem byl nepřetržitě ve své činnosti podporován členy Československé strany lidové, především z vašich místních organizací. Nebyla snad jediná větší akce, pouť nebo oslava, kterou by nezabezpečili vaši členové. (...) Mnozí z nich za to zaplatili ztrátou zaměstnání, totalitní režim je vedl jako nepřátelské osoby a StB vykonávala nad nimi dozor. Dvě vrcholné akce protikomunistického odboje - 31 bodů na podporu naší církve a slavný Velehrad 1985 - ukázaly, že členové ČSL stojí za svými ordináři, bez ohledu na to, že vedení ČSL zakazovalo podíl vašich členů na těchto akcích. Iniciativa našich nejlepších členů vedla naopak k podpisové akci proti tehdejšímu vedení ČSL a vyjadřovala přání , aby vaše strana hájila zájmy věřících občanů. - (dopise ÚV ČSL z 21. prosince 1991)

 
František Tomášek
 

Manželé jsou jako krasobruslaři. Volná jízda jim sedí líp než povinná a nejraději mají krátký program.

 
Pat Melliesová
 

Lidská povaha je taková. Lidé i kdyby uznali, že mnozí jiní jsou vtipnější nebo výmluvnější nebo učenější, přece jen stěží uvěří, že je mnoho tak moudrých, jako jsou oni.

 
Thomas Hobbes
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt