Čtvrtek, 19. duben 2018 | Svátek má Rostislav Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

George Gordon Byron

« Všechny citáty autora
 

Musím teď spát.

 
George Gordon Byron

» George Gordon Byron - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty George Gordon Byron, Lord Byron quotes, autoři od písmene B


Podobné citáty

 

Velká láska vůbec neznamená spát na vavřínech, ale spát jako na trní.

 
Emanuel Geibel
 

Skôr ako niečo poviem, musím popremýšľať, čo mi ten druhý odpovie. [Než něco řeknu, musím přemýšlet, co mi ten druhý odpoví. (cs)]

 
Tomáš Baťa
 

Nemusím vyhrať za každú cenu, ale musím žiť v pravde. Nemusím mať úspech za každú cenu, ale musím sa správať podľa svojich zásad.

 
Abraham Lincoln
 

Vyjadruje sa k tomuto množstvo ľudí, ktorí nemajú potuchy o tom, k čomu sa vyjadrujú. A viete, ja som skutočne človek, ktorý zvažuje a ja musím myslieť na tých ľudí, ktorí v súčasnosti dôchodky poberajú. Ja musím myslieť aj na vás do budúcnosti. Spomeňte si jedno, aj Hitler zneužil penzijné fondy a vyzbrojil svoju armádu z nich, to nie je švanda.

 
Viera Tomanová
 

Žel, nejsem poučený v hudbě, ale bez hudby žilo by se mi chudě. Musím ji mít, musím ji denně slyšet a neznám téměř přesycení. A Slovanské tance! Není dne, aby se některý z nich neozval. A slyšíme v nich jakoby všechnu bohatost hudebnosti zakletou v dědictví tohoto národa, všechnu zpěvnost lidu i jeho neodmyslitelnou vlohu k tanci. V Tancích jakoby ze všech jeho melodií jediným tvůrčím gestem vytryskl jásot této hudby. -Jaroslav Seifert

 
Antonín Dvořák
 

Spát je dovoleno, jestliže bdí pes.

 
Walther
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt