Úterý, 22. květen 2018 | Svátek má Emil Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Gabriel García Márquez

« Všechny citáty autora
 

Minuta usmíření vydá za víc než celý život v přátelství.

 
Gabriel García Márquez

» Gabriel García Márquez - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Gabriel García Márquez, Gabriel Garcia Marquez quotes, citáty o přátelství, citáty o životě, autoři od písmene M


Podobné citáty

 

Posvátný cit přátelství je tak sladké a stálé a loajální a trvalé povahy, že vydrží po celý život, pokud nejde o peněžní půjčku.

 
Mark Twain
 

Posvátný cit přátelství je svou povahou tak sladký, trvalý, věrný a trpělivý, že může vydržet celý život, ovšem kromě okamžiku, kdy přítel požádá o půjčení peněz.

 
Mark Twain
 

Mimoškolní vzdělání trvá celý život. Celý život se musíme vzdělávat.

 
Lunačarskij
 

Bez přátelství není pravého života - bez přátelství je život nicotný.

 
Marcus Tullius Cicero
 

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

 
Honoré de Balzac
 

Velká láska může trvat celý život, ale přitom celý život nevyplní. Doživotní spojení dvou lidí se nesmí stát vzájemnými okovy, jež se ani čas od času neuvolní. Je třeba, aby každý, místo aby žárlil na svobodu svého druha, byl šťasten, může-li mu k ní pomoci.

 
Romain Rolland
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt