Pondělí, 21. květen 2018 | Svátek má Monika Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Friedrich Rückert

« Všechny citáty autora
 

Sirotek není ten, kdo ztratil otce a matku - ale ten, kdo nemiloval.

 
Friedrich Rückert

» Friedrich Rückert - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Friedrich Rückert, Friedrich Bauer quotes, citáty o lásce, citáty o rodičích a dětech, autoři od písmene R


Podobné citáty

 

Sirotou nie je ten, kto stratil otca a matku,ale kto nemiloval.

 
Friedrich Rückert
 

Je přirozené, když syn občas nenávidí otce a matku a někdy i ostatní lidi na světě.

 
William Saroyan
 

Je přirozené, když syn občas nenávidí otce, matku také a někdy všechny lidi na světě.

 
William Saroyan
 

Každý muž se snaží žít tak, aby naplnil očekávání svého otce nebo odčinil jeho chyby. V mém případě platí nejspíš obojí. (o životě svého otce)

 
Barack Obama
 

Když jsem byl dítě ve škole, všichni jsme měli otce, kteří byli nezaměstnaní, ale nemyslím is, že některý z nás měl otce, který nebyl nikdy zaměstnán. (o nezaměstnanosti ve Spojeném království) [When I was a kid at school wed all had fathers who had been unemployed but I dont think any of us had a father who had never been employed.]

 
Norman Tebbit
 

Myslím však, že najväčšou odmenou je uznanie jej mena. Každý ju pozná ako MATKU TEREZU, a to len pod týmto menom. To znamená, že celý svet ju jednohlasne uznal a vyhlásil za matku. Doteraz svet, a to celý svet, nikoho nenazval týmto menom. (1971 - Ján XXIII.)

 
Matka Tereza
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt