Středa, 23. květen 2018 | Svátek má Vladimír Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Ethel Barrymoore

« Všechny citáty autora
 

Chce-li být herečka úspěšná, musí mít tvář Venuše, rozum Minervy, půvab Terpsichory, paměť jako Macaulay, postavu jako Juno a kůži jako nosorožec.

 
Ethel Barrymoore

» Ethel Barrymoore - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Ethel Barrymoore, Ethel Merman quotes, citáty o moudrosti, citáty o úspěchu a neúspěchu, autoři od písmene B


Podobné citáty

 

I mravenec se umí rozčílit - jako nosorožec

 
Zdeněk Seydl
 

Veškeré učení se opírá především o paměť, učíme se zbytečně, jestliže nám vymizí z paměti, co se naučíme. Někteří lidé věřili, že je darem přírody a ničím jiným, avšak ona se zvětšuje pěstováním, tak jako všechno ostatní. Můžeme dokonce říci, že se nic tak nezvětšuje, věnuje-li se tomu péče, a nic tak nehyne, je-li to zanedbáváno, jako paměť.

 
Quintilian
 

Káva musí být horká jako peklo, černá jako ďabel a sladká jako láska.

 
Charles Maurice de Talleyrand-Périgord
 

Jako člověk miluji rozum, ale jako umělec nenávidím rozumné věci.

 
Eugéne Delacroix
 

Člověk postupně nalézá sám sebe, asi jako sochař postavu v kvádru kamene.

 
Miroslav Horníček
 

Před mnoha lety se říkalo "to je jako ve filmu" (jako že je to neuvěřitelné), pak přišlo "ten to ale nafilmoval" (jako že někdo někoho oblafnul) a teď přichází třetí fáze, kdy se chce, aby divák věřil tomu, co se z plátna říká.

 
Miloš Forman
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt