Sobota, 23. červen 2018 | Svátek má Zdeňka Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Elisabeth Leseurová

« Všechny citáty autora
 

Myslet je krásné, modlit se je lepší, milovat je všechno.

 
Elisabeth Leseurová

» Elisabeth Leseurová - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Elisabeth Leseurová, Elisabeth Kubler-Ross quotes, citáty o lásce, autoři od písmene L


Podobné citáty

 

Láska nahradí všechno a je stokrát lepší být nešťasten a milovat, než být šťasten a nemilovat.

 
Jean Dutourd
 

Keď sa nemodlím, bývam ľahostajný a chorý. Keď sa modlím, postupne mi dávaš nerušený, láskyplný pokoj. Nemôžem prestať! Nikdy sa nesmiem prestať modliť! Keď sa prestanem modliť, bolí to.

 
Thomas Feverel Merton
 

Nemôžem milovať nič, čo nie je krásne, aj keby som sa musel milovať sám.

 
Ludwig van Beethoven
 

Dívať sa, ako rastie obilie, ako kvitnú kvety; nadýchnuť sa za pluhom či iným náradím; čítať, myslieť, milovať, dúfať, modliť sa - toto robí ľudí šťastnými.

 
John Ruskin
 

Optimismus je učení nebo víra, že vše je krásné, včetně šeredného, všechno dobré, obzvláště to špatné, a že všechno, co je nespravedlivé, je spravedlivé. Intelektuální choroba, vyléčitelná tolik smrtí.

 
Ambrose Bierce
 

Hudba Antonína Dvořáka zní tak poctivě, jak poctivě zní jeho krásné jméno. S jeho hudbou jsem prožil celý život a troufám si proto myslet, že Dvořáka znám do nejjemnějších záchvěvů jeho duše. Znám ho možná lépe, než lidi, kteří jsou mi nejbližší. Moje krev se k němu spontánně hlásí a nevím, co bychom si bez jeho hudby počali. Řekl za nás totiž prakticky všechno. V radosti i utrpení. - dirigent Libor Pešek

 
Antonín Dvořák
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt