Úterý, 24. duben 2018 | Svátek má Jiří Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Dušan Radović

« Všechny citáty autora
 

Mladé dívky si musí ještě před provdáním ověřit, mohou-li mít děti. A pokud zjistí, že ano, pak v manželství musí dbát na to, aby je neměly.

 
Dušan Radović

» Dušan Radović - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Dušan Radović, Anonymous quotes, citáty o mužích a ženách, citáty o rodičích a dětech, citáty o mládí a stáři, citáty o manželství, citáty o víře, autoři od písmene R


Podobné citáty

 

1) Zajatí povstalci musí být popraveni bez ohledu na to, zda dodržují či nedodržují Ženevské konvence. 2) Neválčící obyvatelé, včetně žen a dětí, musí být též popraveni. 3) Celé město musí být srovnané se zemí, to jest domy, ulice, veřejné stavby i vše, co se v něm najde. 1. srpna 1944 v rozkaze reagujícím na povstání (rekonstrukce podle svědectví von dem Bacha před Norimberským tribunálem)

 
Heinrich Himmler
 

Děti mohou jen žít, dospělí musí zápasit.

 
Alexej Nikolajevič Tolstoj
 

Děti mohou jen žít, dospělí musí zápasit.

 
Lev Nikolajevič Tolstoj
 

Demokracie je rovnost a to znamená, že každý musí taky akceptovat stejná pravidla hry. A nejenom to. Ony také metody politického boje mohou být všelijaké, ale musí zůstat v rámci nejzákladnější slušnosti.

 
Jan Masaryk
 

Kto chce veľa nadobudnúť, musí dbať na všetky maličkosti. (25.7)

 
Mary Wardová
 

Při jídle a při vdavkách se musí dbát vlastní chuti, a ne cizí vůle.

 
Miguel de Cervantes
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt