Pátek, 25. květen 2018 | Svátek má Viola Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Dino Segre

« Všechny citáty autora
 

Keby sme čakali na stretnutie s ideálom, strávili by sme celý život v čakárni.

 
Dino Segre

» Dino Segre - zobrazit všechny citáty »Zdroj: Zostavovateľ: KOTRMANOVÁ, Milada.: Perly ducha. Ostrava: Knižní expres, 1996, s. 23. ISBN 80-902272-1-X


Štítky: Citáty Dino Segre, Anonymous quotes, citáty o životě, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Kdybychom čekali na setkání s ideálem, strávili bychom celý život v čekárně.

 
Dino Serge Pitigrilli
 

Ján Slota je slovenským zbohatlíkom a národným buditeľom chorvátskeho pobrežia, kde má zakotvenú svoju jachtu a buduje honosnú vilu. Keby som išla na stretnutie s ním, bolo by to napľutie do očí všetkým Slovákom v regiónoch, kde je tridsať až päťdesiatpercentná nezamestnanosť.

 
Anna Belousovová
 

Ján Slota je slovenským zbohatlíkom a národným buditeľom chorvátskeho pobrežia, kde má zakotvenú svoju jachtu a buduje honosnú vilu. Keby som išla na stretnutie s ním, bolo by to napľutie do očí všetkým Slovákom v regiónoch, kde je tridsať až päťdesiatpercentná nezamestnanosť. (Anna Malíková-Belousovová)

 
Ján Slota
 

Mimoškolní vzdělání trvá celý život. Celý život se musíme vzdělávat.

 
Lunačarskij
 

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

 
Honoré de Balzac
 

Velká láska může trvat celý život, ale přitom celý život nevyplní. Doživotní spojení dvou lidí se nesmí stát vzájemnými okovy, jež se ani čas od času neuvolní. Je třeba, aby každý, místo aby žárlil na svobodu svého druha, byl šťasten, může-li mu k ní pomoci.

 
Romain Rolland
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt