Neděle, 24. červen 2018 | Svátek má Jan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Diane Chamberlain

« Všechny citáty autora
 

Vpravdě sympatizujeme jen s těmi druhy neštěstí, která jsme sami prožili.

 
Diane Chamberlain

» Diane Chamberlain - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Diane Chamberlain, Diane Abbot quotes, citáty o pravdě, citáty o neštěstí, autoři od písmene C


Podobné citáty

 

Je velkým omylem, domníváme-li se,že druhý nepostřehl to, co jsme sami postřehli.

 
Jean Paul
 

Nic z toho, co jsme prožili, nezemře, dokud žijeme.

 
Eduard Petiška
 

Ztracen vpravdě je muž, jenž nemá jediné ženy, která by pro něj truchlila

 
Arthur Conan Doyle
 

Židé se po 2000 letech vraceli do své starodávné vlasti, naplněni touhou vybudovat demokratický stát, ve kterém si sami můžeme určit naši vlastní budoucnost, oživit náš původní jazyk a naši kulturu. Byli jsme připraveni vytvořit novou společnost, která by byla založena na principech sociální spravedlnosti, definované našimi biblickými proroky, a která by poskytla vysokou kvalitu života, obohacenou nejvyššími morálními a duchovními hodnotami. V této vzrušující atmosféře jsme se s velkým nadšením vrhli do činností zaměřených na naplnění tohoto sionistického snu.

 
Efrajim Kacir
 

Reprezentují duchovní podstatu a zkušenosti, které dovedeme zobrazit a evokovat jen my. Moje zkušenosti jsou zkušenostmi člověka žijícího ve střední Evropě, v Maďarsku. A ty jsou docela jiné než zkušenosti Západoevropana. My jsme hodně viděli a prožili, byli jsme svědky proměnlivého postoje spoluobčanů, nejrůznějších zvratů charakterů vyprovokovaných historickými událostmi. (o svých filmech)

 
István Szabó
 

Neštěstí ještě nejistá tíží nás často mnohem víc než neštěstí, která se již snesla na naše hlavy - to proto, že v obraznosti stejně jako v matematice je síla neznámého nezměřitelná.

 
Napoleon Bonaparte
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt