Čtvrtek, 21. červen 2018 | Svátek má Alois Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Daphne du Maurierová

« Všechny citáty autora
 

Zamilovaní jsou zatím spojenci tím, že spolu dokáží žít, takže si vůbec neuvědomují, že by kdy jednou dokázali společně žít i bez sebe.

 
Daphne du Maurierová

» Daphne du Maurierová - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Daphne du Maurierová, Anonymous quotes, citáty o lásce, citáty o životě, autoři od písmene M


Podobné citáty

 

Kupodivu jsem docela šťastný, že opět chvíli nosím ten Queenovský klobouk. Muzikál mě a Rogera opět přivedl k dohromady. Šlo nám to velmi dobře a trochu jsme si spolu i zahráli. Hráli jsme na královnině jubileu, takže naše další společné hraní je ve hvězdách. Můžeme být, my nemůžeme být Queen jako ve starých časech, ale můžeme se pohybovat v této oblasti a já nakonec cítím, navzdory všem mým předešlým protestům, že jsem v tom šťastný.

 
Brian May
 

Svědomitý lékař by měl umírat společně s pacientem, když už se spolu nemohou uzdravit.

 
Eugene Ionesco
 

Až jednou počítače dokáží vystopovat vztah mezi tvorbou a vnější podobou autora, zjistí pouze to, jak autoři chtěli vypadat.

 
Gabriel Laub
 

Podle Evy Holubové vypadám tak sviňsky, tak děsivě, že má strach, jestli se toho vůbec zbavím. Takže já asi budu muset jít na nějakou kúru, abych ze sebe sloupl toho Viktora... Když o tom tak přemýšlím, možná proto mě pan prezident obsadil - že si řekl, že mi nebude dělat problém být taková svině. (o roli ve filmu Odcházení)

 
Oldřich Kaiser
 

Ak sme zamilovaní, obsiahli sme v sebe celý svet.

 
Pierre-Jean de Béranger
 

Pochyby a podezřívání jsou špatnými spojenci důvěry v lásku.

 
Neznámý autor
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt