Sobota, 26. květen 2018 | Svátek má Filip Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Comte de Bussy Roger de Rabutin

« Všechny citáty autora
 

Být dlouho bez muže má pro ženu ten nepříznivý vliv, že ztrácí svůj názor na život.

 
Comte de Bussy Roger de Rabutin

» Comte de Bussy Roger de Rabutin - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Comte de Bussy Roger de Rabutin, Auguste Comte quotes, citáty o životě, citáty o mužích a ženách, autoři od písmene R


Podobné citáty

 

Mít příliš krásnou ženu je pro muže stejný úděl jako získat vysokoškolský diplom. Obojím se může před ostatními chlubit, ale zároveň musí celý život dokazovat kvality, jimiž si je zasloužil.

 
Zdeňka Ortová
 

Hloupý první řekne svůj názor.

 
Marcus Tullius Cicero
 

Dovolená má trvat tak dlouho, aby vedoucí viděl, jak mu chybíme, ne však zase tak dlouho, aby poznal, že se bez nás může obejít.

 
Neznámý autor
 

Nevidím možnost dále žít, protože umění, kterému jsem věnoval svůj život, bylo zahubeno samolibě negramotným vedením strany a nyní už se nedá napravit. (…) Můj život jako spisovatele ztrácí všechen smysl a já s velikou radostí, abych se oprostil od této hnusné existence, kdy se na tebe sype podlost, lži a pomluvy, odcházím z tohoto života. Mojí poslední nadějí bylo aspoň to říct lidem, kteří vládnou státu, ale po dobu již tří let mne bez ohledu na mé prosby nemohou přijmout.

 
Alexandr Fadějev
 

Pouze blbci odmítají změnit svůj názor.

 
Brigitte Bardotová
 

Největším objevem mé generace je skutečnost, že lidská bytost může svůj život pozměnit tím, že k němu změní přístup.

 
William James
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt