Pátek, 20. duben 2018 | Svátek má Marcela Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Charles Timothy Gibbson

« Všechny citáty autora
 

Láska je jako děcko v kočárku. Natahuje ruku po všem, co se mu dává na hraní.

 
Charles Timothy Gibbson

» Charles Timothy Gibbson - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Charles Timothy Gibbson, Timothy Dalton quotes, citáty o lásce, citáty o rodičích a dětech, autoři od písmene G


Podobné citáty

 

Láska je jako děcko, touží po všem, co má na očích.

 
William Shakespeare
 

Kupodivu jsem docela šťastný, že opět chvíli nosím ten Queenovský klobouk. Muzikál mě a Rogera opět přivedl k dohromady. Šlo nám to velmi dobře a trochu jsme si spolu i zahráli. Hráli jsme na královnině jubileu, takže naše další společné hraní je ve hvězdách. Můžeme být, my nemůžeme být Queen jako ve starých časech, ale můžeme se pohybovat v této oblasti a já nakonec cítím, navzdory všem mým předešlým protestům, že jsem v tom šťastný.

 
Brian May
 

Duše panovníka je kadlubem, který dává tvar všem ostatním.

 
Charles Louis Montesquieu
 

Moře dává novou naději tak, jako spánek dává sny.

 
Kryštof Kolumbus
 

Raději být skromný a odchod uspíšit, než ho dokládat do doby až se bude jevit všem, že by pan umělec už toho měl nechat. U mě to ale nebylo tak drastické. Horší je to u toho, kdo má jen to hraní. Pro mně zůstalo ještě komponování a psaní knížek. Můj koncertní frak visí už v hloubi skříně, ale přiznávám, že když to tam zahlédnu, tak se mi zasteskne. Já jsem jel po více kolejích, ale ty hlavní byly komponování a klavírní koncertování. To se krásně doplňovalo.

 
Ilja Hurník
 

Chceš zvítězit v olympijských hrách? Ale uvaž! … Musíš dbát kázně, jíst podle přísných předpisů, cvičit v horku, v mrazu, leckdy si vymknout ruku a vyvrtnout kotník … a po-tom po všem - podlehnout.

 
Epiktétos
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt