Pátek, 25. květen 2018 | Svátek má Viola Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Charles Spurgeon

« Všechny citáty autora
 

Víra nás dělá v slabostech silnými, v chudobě bohatými, v smrti živými.

 
Charles Spurgeon

» Charles Spurgeon - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Charles Spurgeon, Charles Haddon Spurgeon quotes, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o víře, autoři od písmene S


Podobné citáty

 

Je to víra v náš národ, která nás, malé lidi, učinila velikými, která nás chudé lidi, učinila bohatými, která nás, lidi kolísající, zbabělé a bojácné učinila statečnými a odvážnými. Tato víra dala nám bloudícím prohlédnout a spojila nás.

 
Adolf Hitler
 

Vše, co člověk v životě dělá, a to včetně lásky, dělá v rychlíku, který se řítí ke smrti. Kouřit opium znamená tento rychlík opustit za jízdy; znamená to věnovat se něčemu jinému než životu: smrti.

 
Jean Cocteau
 

Hněv dělá nudné lidi vtipnými, ale udržuje je v chudobě.

 
Francis Bacon
 

Ať je to již víra náboženská, víra národní, politická nebo víra v krásu a v potřebnost nějakého díla, každá společenská víra obdivuhodně posiluje lásku.

 
André Maurois
 

Víra dělá zázraky, když jí to vyjde.

 
Stanisław Jerzy Lec
 

Víra je síla nepřímo konající zázraky. Vírou mohu v každém okamžiku učinit zázrak pro sebe - a často i pro druhé, pokud mají ve mne víru... Pravá víra je zaměřena jen k věcem jiného světa. Víra je počitek procitání a působení a cítění v jiném světě.

 
Novalis
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt