Sobota, 29. říjen 2016 | Svátek má Silvie Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Brigitte Bardotová

« Všechny citáty autora
 

Všichni dnes mluví o sexu. Není mně však jasné, kde na něj berou čas.

 
Brigitte Bardotová

» Brigitte Bardotová - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)

Štítky: Citáty Brigitte Bardotová, Brigitte Gabriel quotes, citáty o čase, autoři od písmene B

Podobné citáty

 

Pán podpredseda Národnej rady, pán poslanec, ja som vám jasne povedal, že je to výmysel a je to marketingový ťah. Ja sa vám čudujem, pán predseda KDH, že vy ste naskočili na tento exhibicionizmus pána Lipšica. Vidíte, že všetko sa uberá smerom, že jasne vychádza najavo klamstvo, lož a podvod, a preto pán Lipšic potrebuje niečo vymyslieť, ale však u pána Lipšica to nie je nič nové, pán predseda. Však ako vy nie ste naučený, že aj o vašu stoličku vás chce pripraviť? A ešte mu naskočíte na takúto vec? Nehnevajte sa. Ďakujem.

 
Štefan Harabin
 

Je mi jasné co se ode mne jako od prezidenta neočekává, ale zatím mi není jasné co se ode mne očekává. [řekl v žertu krátce po svém zvolení prezidentem]

 
Ezer Weizman
 

Jakmile položí ďábel (který dnes mluví ústy establishmentu) první podmínku, přistříhněte si vlasy, jenom tak trošku, a budet moci hrát, je třeba říct ne. Jakmile ďábel (který dnes mluví ústy establishmentu) řekne - změnte si název a budete moci hrát dál to, co hrajete, je třeba řici - ne, nebudeme tedy hrát.

 
Ivan Martin Jirous
 

Všechny ženy jsou herečky, některé však za to berou honoráře.

 
Jeanne Moreauová
 

Meditace je v podstatě prožitek sexu bez sexu.

 
Osho
 

Čas není žádná dálnice mezi kolébkou a hrobem, nýbrž místo k zaparkování na slunci.
Dnes žít!
Dnes se smát!
Dnes se radovat!

 
Phil Bosmans
© 2009–2015Citáty Ochrana údajů | Kontakt