Čtvrtek, 24. květen 2018 | Svátek má Jana Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Bertrand Russell

« Všechny citáty autora
 

Je nebezpečné predpokladať, že opozícia proti autorite je už sama osebe zásluhou a že neobvyklé názory musia byť nevyhnutne správne.

 
Bertrand Russell

» Bertrand Russell - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Bertrand Russell, Bertrand Russell quotes, autoři od písmene R


Podobné citáty

 

Hrdina je ten, kdo se vzbouří proti otcovské autoritě a zvítězí nad ní.

 
Sigmund Freud
 

Minister Jahnátek v rozhovore pre týždenník TREND otvorene odpovedal na otázku, aké sú praktiky v krajinách tretieho sveta pri obchode so zbraňami. Svoju odpoveď jasne uzatvoril tým, že súkromné aj štátne firmy musia v tomto prostredí postupovať "len zákonným spôsobom". Opozícia si urobila vlastný výklad jeho slov a spustila kampaň.

 
Ľubomír Jahnátek
 

Konfucianismus učí podřizovat se autoritě. Taoismus zase učí pečovat o tělo, nikoli o duši. V čínské tradici neexistuje žádná náboženská víra. Komunistická strana nabídla svou víru, a proto si podmanila lidi. Nebylo nic, co by stálo proti ní.

 
Ma Jian
 

Když sám žádné názory nemám, brojím aspoň proti těm, které mají ti druzí.

 
François de la Rochefoucauld
 

Jsme společnost, která je rovnocenná, vystupuje a obhajuje své názory s odhaleným obličejem. (proti pokračující islamizaci Švýcarska)

 
Ulrich Schlüer
 

Tajemství úspěchu je dělat obvyklé věci neobvykle dobře.

 
John D. Rockefeller
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt