Pondělí, 18. červen 2018 | Svátek má Milan Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

August Bebel

« Všechny citáty autora
 

Zákon zachování rodu se v přírodě umístil na prvním místě, hned za ním boj o život. Zákon lásky se dostal až na předposlední místo, za ním je už jen nenávist.

 
August Bebel

» August Bebel - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty August Bebel, August Dvorak quotes, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o zákonu, autoři od písmene B


Podobné citáty

 

Mezi dvěma lidmi budiž při dobrodiních tento zákon: Jeden by hned zapomněl, co dal, a druhý aby nikdy nezapomněl, že něco dostal.

 
Lucius Annaeus Seneca
 

Příroda je vychytralá síla, která pomocí několika rafinovaně umístěných oblastí dokáže pro svůj záměr zachovaní rodu získat i toho, kdo o zachování rodu vůbec neuvažoval.

 
Jiří Suchý
 

Předposlední fází lásky je nenávist. Pak následuje už jen nová láska.

 
François René de Chateaubriand
 

I já jsem vlekař! - prezidentovo vyjádření k vetu zákona o tzv. "vlekařských vysokých školách" (President ČR Václav Klaus vrátil Poslanecké sněmovně zákon, kterým se mění zákon č. 266/1994 Sb., o dráhách, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání (živnostenský zákon), ve znění pozdějších předpisů. Stanovisko presidenta republiky je vedeno u PS jako sněmovní tisk č. 906/7.), 7. dubna 2006

 
Václav Klaus
 

Zákon, jsa tyranem lidí, vnucuje mnohé proti přírodě.

 
Hippiás z Elidy
 

V pojmu zákona je obsažena účinnost. Neúčinný zákon není zákon.

 
Novalis
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt