Pondělí, 28. květen 2018 | Svátek má Vilém Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Arkadij Babčenko

« Všechny citáty autora
 

Právě nyní je ruská společnost extrémně krutá. Xenofobie a nacionalismus jsou všudypřítomné. Moje země je Německo roku 1934. [Right now, Russian society is extremely cruel. Xenophobia and nationalism are pervasive. My country is the Germany of 1934.]

 
Arkadij Babčenko

» Arkadij Babčenko - zobrazit všechny citáty »Zdroj: BARITOU, Agnes. Arkady Babchenko: ‘Russia is the Germany of 1934’. cafebabel.co.uk [online]. 2008-02-28 [cit. 2011-05-30].


Štítky: Citáty Arkadij Babčenko, Anonymous quotes, autoři od písmene B


Podobné citáty

 

Bude dvojjazyčná společnost katastrofa? Ne nezbytně. Ale bude to jiná země. (o rozšiřování španělštiny v USA) [Will a bilingual society be a disaster? Not necessarily. But it will be a different a country.]

 
Samuel Huntington
 

Tvár je duša tela. (pravdepodobne 1934)

 
Ludwig Wittgenstein
 

Jsem doslova odsouzen k úspěchu. Nejsem vůbec zodpovědný za tuto naprosto zdevastovanou, vykradenou a zčásti i vypálenou budovu. Jsem ovšem zodpovědný za její důstojnou obnovu. Mojí povinností je, uvézt jí alespoň do takového stavu, v jakém jí viděla naposled moje matka v roce 1934. To bude stát přibližně 60.000.000,- korun. Existují synové velkoprůmyslníků, bankéřů a multimilionářů. Ti to mají snadné, ale já k ním nepatřím. Já mám pouze jednu, jedinou šanci - neselhat!

 
Jan Berwid-Buquoy
 

Moje zběhnutí bylo největším selháním ruských výzvědných služeb, patrně v celé jejich historii. My defection was the major failure of the Russian intelligence, probably in its whole history.

 
Sergej Treťjakov
 

Německo-Rakousko je moje druhá vlast.

 
Matti Nykänen
 

Země je moje vlast a lidstvo je moje rodina.

 
Chalíl Džibrán
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt