Sobota, 26. květen 2018 | Svátek má Filip Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Alfred Hitchcock

« Všechny citáty autora
 

Claude Jade je pokojná mladá dáma, za jej chovanie na zadnom sedadle taxíka by som však nechcel prebrať zodpovednosť.

 
Alfred Hitchcock

» Alfred Hitchcock - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Alfred Hitchcock, Alfred Hitchcock quotes, citáty o mužích a ženách, citáty o mládí a stáři, autoři od písmene H


Podobné citáty

 

Claude Jade je pokojná mladá dáma, za jej chovanie na zadnom sedadle taxíka by som však nechcel prebrať zodpovednosť. (Alfred Hitchcock)

 
Claude Jade
 

V životě ženy poznáme sedm období: batole, dívenka, slečna, mladá žena, mladá žena, mladá žena, mladá žena.

 
George Bernard Shaw
 

Dáma není jen titul, dáma je vlastnost.

 
Jiří Štuchal
 

Myslím si, že hromadná vina neexistuje. Jsou viny jenom individuální. Ale ve smyslu morálním a politickém existuje jakási kolektivní zodpovědnost, ne vina, ale morální a politická zodpovědnost.

 
Slavenka Drakulić
 

Pan Assange není zodpovědný za neschválené zveřejnění 250 tisíc dokumentů z americké diplomatické komunikace. Zodpovědní jsou za to Američané. Hlavní zodpovědnost, a tím pádem i právní zodpovědnost, mají ti, kteří umožnili původní únik dokumentů.

 
Kevin Rudd
 

Pod zodpovednosťou v politike rozumiem predovšetkým stanovenie si reálnych cieľov. Na ich dosiahnutie však treba použiť legitímne prostriedky. ...politik musí prijímať osobnú politickú zodpovednosť za úspech alebo neúspech.

 
Robert Fico
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt