Čtvrtek, 24. květen 2018 | Svátek má Jana Text je dostupný pod licencí CC BY-SA 3.0 | Přihlášení

Alexander Roda Roda

« Všechny citáty autora
 

Při nejlepší vůli nechovám ke svým synovcům a neteřím příbuzenské city. Sotva ty lidi znám - proč bych je měl nenávidět?

 
Alexander Roda Roda

» Alexander Roda Roda - zobrazit všechny citáty »Zdroj: (přesný zdroj nebo překladatel tohoto citátu nebyl dosud identifikován, prosíme dodatečně uvést do komentářů)


Štítky: Citáty Alexander Roda Roda, Alexander Alekhine quotes, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o rodičích a dětech, autoři od písmene R


Podobné citáty

 

Cizoložství, jestliže je založeno na opravdové lásce, nijak rodinné city a příbuzenské povinnosti nezviklá, ale dokáže je spíš vzkřísit.

 
Marcel Proust
 

Pakliže je vůlí boha, aby nebyli jiní uctíváni, proč vy uctíváte tohoto jeho nelegitimního syna, kterého on sám neuznal ani neprohlásil za svého? Nicméně vy, ačkoliv nevím proč, jste mu podstrčili podvrženého syna.

 
Julianus
 

To nejlepší v člověku jsou mladistvé city a zralé myšlenky.

 
Joseph Joubert
 

Tentokrát nežertuji. Beru si život. Proč? Nemohl bych se vrátit do Německa, aniž bych si ho nevzal tam. Nemohu a nechci tam nyní pracovat, ale naneštěstí jsem do své vlasti zamilován. Nedokážu žít v těchto dobách. (1933 v dopise na rozloučenou)

 
Paul Nikolaus
 

Z druhých lidí dostanete to nejlepší tehdy, když vydáte to nejlepší, co je ve vás samotných.

 
Zig Ziglar
 

Nenávidět lidi je jako spálit si vlastní dům, abyste se zbavili krys.

 
Harry Emerson Fosdick
© 2009–2017Citáty Ochrana údajů | Kontakt